Posunout
Honda Africa Twin na silnici.
Honda Africa Twin na silnici.

Honda Adventure Roads 2021

Islandská sága

Třetí kapitolou na cestě plné objevování bude Island. Začalo to motocyklovým výletem v Norsku a pak jsme vzali model Africa Twin CRF1100L zpět k jeho kořenům v Africe. Nyní, v roce 2021, míříme opět na sever, kde na nás čekají některé z nejkrásnějších scenérií a nejnáročnějších terénů v celé Evropě.

  • 11 dní

     

     

  • 30 jezdců

  • Africa Twin CRF1100L

Pro jezdce na strojích Africa Twin

Island 2021

Akce Honda Adventure Roads vznikla výhradně pro majitele motocyklu Honda Africa Twin, aby si mohli užít jízdu na novém modelu Africa Twin CRF1100L v novém prostředí. Setkáte se s výhledy, jaké jste ještě neviděli. Díky odbornému tréninku vyslanců značky Honda brzy objevíte terénní dovednosti, o jakých se vám ani nesnilo. Akce Honda Adventure Roads je plánované 11denní dobrodružství, na které jsme vám vybrali prémiové hotely, takže na konci náročného dne můžete relaxovat v luxusu. Všechny potraviny, palivo a přestávky na kávu jsou zahrnuty v ceně, takže vám stačí jen nastartovat a jet – přidejte se k nám na jízdu vašeho života.

Nezapomenutelné cesty

Model Africa Twin je dokonalým partnerem pro 30 jezdců, kteří se zúčastní tohoto jedinečného dobrodružství.

Můžete očekávat mnohem více než jen terénní motocyklovou výpravu

Učte se od profesionálů a poznejte motocykl Africa Twin z jiné stránky s pomocí jezdců týmu Honda Racing Corporation. Na cestě se s vámi podělí o své dovednosti a pomohou vám zažít opravdovou radost z jízdy na silnici i v terénu. Školení začíná hned první den a tým bude partu jezdců doprovázet v úvodní části cesty a pomůže jim poznat maximální potenciál motocyklu Africa Twin.

Sdílení vášně

Až se zabydlíte v hotelu v Reykjavíku, bude se konat instruktážní schůzka, kde se seznámíte s jezdci továrního týmu HRC. Stanou se vašimi lektory a průvodci, kteří se s vámi na tomto islandském dobrodružství podělí o své dovednosti a zkušenosti. Věnují vám všechen čas, který budete potřebovat k dokonalému vypilování svých terénních dovedností, a ukážou vám, jak nastavit motocykl tak, aby vám vyhovoval, a mohli jste tak využít naplno jeho jízdní potenciál.

Celá řada modelů Africa Twin

K dispozici bude kompletní řada motocyklů Africa Twin, od špičkového modelu Adventure Sport s plně elektronicky řízeným odpružením po standardní model Africa Twin inspirovaný rallye.  Skupina techniků společnosti Honda bude skupinu provázet na kontrolní stanoviště při cestě. Jsou jako mobilní garáž – s dostatkem náhradních dílů, a dokonce i náhradním motocyklem pro nepravděpodobnou eventualitu, že ho budete potřebovat.

 

Seznamte se s motocyklem Africa Twin

Jsme všichni spojení díky aplikaci Honda Adventure Roads

S ubíhajícími kilometry se v aplikaci Honda Adventure Roads můžete s ostatními jezdci podělit o své zážitky, informace a fotky. Během cesty můžete zůstat v kontaktu prostřednictvím funkce chatu, odkazů na sociální média, podpory více jazyků, funkce mapy a řady dalších funkcí.

KONTROLNÍ STANOVIŠTĚ

Od prvního dne vás čeká neopakovatelné dobrodružství, určené pro zkušené jezdce v terénu. Hodnocení obtížnosti 4/5.

Od severu na jih

Začali jsme výpravou do nejsevernějších částí Evropy a o dva roky později jsme se vrátili do nejjižnější části Afriky. Pohled zpoza řídítek motocyklu Africa Twin byl pro všechny naše dobrodruhy i vyslance, kteří s nimi jeli, opravdu úchvatný zážitek.

Seznamte se s motocyklem Africa Twin

Zpět ke kořenům

V roce 2019 jsme uspořádali dobrodružnou výpravu tam, kde si motocykl Africa Twin vysloužil svou pověst – do Afriky. Naše neohrožená skupina jezdců zažila opravdovou svobodu při jízdě krajinou, která patří mezi ty nejvelkolepější na světě. Po cestě pouští a buší na stezkách, které prověřily jejich dovednosti, se setkávali s různými lidmi a každý den pozorovali úžasnou africkou zvířenu.

Objevte Jižní Afriku

Na vrcholu

V 2017 jsme se vydali na naši historicky první cestu v Norsku z Osla na Nordkapp. Naši jezdci získali zážitek na celý život, když projížděli kolem majestátních fjordů a zasněžených horských průsmyků. Byla to vzrušující a inspirující jízda.

Prozkoumejte Nordkapp

Ve spolupráci s