Close
Posunout
Honda Africa Twin na silnici.
Honda Africa Twin na silnici.

Honda Adventure Roads 2021

Islandská sága

Třetí kapitolou na cestě plné objevování bude Island. Začalo to motocyklovým výletem v Norsku a pak jsme vzali model Africa Twin CRF1100L zpět k jeho kořenům v Africe. Nyní, v roce 2021, míříme opět na sever, kde na nás čekají některé z nejkrásnějších scenérií a nejnáročnějších terénů v celé Evropě.

  • 11 dní

     

     

  • 30 jezdců

  • Africa Twin CRF1100L

Výzva pro všechny jezdce s motocyklem Africa Twin

Island 2021

Akce Honda Adventure Roads vznikla výhradně pro majitele motocyklu Honda Africa Twin, aby si mohli užít jízdu na novém modelu Africa Twin CRF1100L v novém prostředí. Setkáte se s výhledy, jaké jste ještě neviděli. Díky odbornému tréninku vyslanců značky Honda brzy objevíte terénní dovednosti, o jakých se vám ani nesnilo. Akce Honda Adventure Roads je plánované 11denní dobrodružství, na které jsme vám vybrali prémiové hotely, takže na konci náročného dne můžete relaxovat v luxusu. Všechny potraviny, palivo a přestávky na kávu jsou zahrnuty v ceně, takže vám stačí jen nastartovat a jet – přidejte se k nám na jízdu vašeho života.

Nezapomenutelné cesty

Přidejte se k nám a dopřejte si nezapomenutelný zážitek z jízdy na nejnovějším modelu Africa Twin. Proměňte sen Honda Adventure Roads ve skutečnost.

Můžete očekávat mnohem více než jen terénní motocyklovou výpravu

Učte se od profesionálů a poznejte motocykl Africa Twin z jiné stránky s pomocí jezdců týmu Honda Racing Corporation. Na cestě se s vámi podělí o své dovednosti a pomohou vám zažít opravdovou radost z jízdy na silnici i v terénu. Školení začíná hned první den a tým bude partu jezdců doprovázet v úvodní části cesty a pomůže jim poznat maximální potenciál motocyklu Africa Twin.

Sdílení vášně

Až se zabydlíte v hotelu v Reykjavíku, bude se konat instruktážní schůzka, kde se seznámíte s jezdci továrního týmu HRC. Stanou se vašimi lektory a průvodci, kteří se s vámi na tomto islandském dobrodružství podělí o své dovednosti a zkušenosti. Věnují vám všechen čas, který budete potřebovat k dokonalému vypilování svých terénních dovedností, a ukážou vám, jak nastavit motocykl tak, aby vám vyhovoval, a mohli jste tak využít naplno jeho jízdní potenciál.

Celá řada modelů Africa Twin

K dispozici bude kompletní řada motocyklů Africa Twin, od špičkového modelu Adventure Sport s plně elektronicky řízeným odpružením po standardní model Africa Twin inspirovaný rallye.  Skupina techniků společnosti Honda bude skupinu provázet na kontrolní stanoviště při cestě. Jsou jako mobilní garáž – s dostatkem náhradních dílů, a dokonce i náhradním motocyklem pro nepravděpodobnou eventualitu, že ho budete potřebovat.

 

Seznamte se s motocyklem Africa Twin

Jsme všichni spojení díky aplikaci Honda Adventure Roads

S ubíhajícími kilometry se v aplikaci Honda Adventure Roads můžete s ostatními jezdci podělit o své zážitky, informace a fotky. Během cesty můžete zůstat v kontaktu prostřednictvím funkce chatu, odkazů na sociální média, podpory více jazyků, funkce mapy a řady dalších funkcí.

Chcete se nyní zaregistrovat?

KONTROLNÍ STANOVIŠTĚ

Od prvního dne vás čeká neopakovatelné dobrodružství, určené pro zkušené jezdce v terénu. Hodnocení obtížnosti 4/5.

Od severu na jih

Začali jsme výpravou do nejsevernějších částí Evropy a o dva roky později jsme se vrátili do nejjižnější části Afriky. Pohled zpoza řídítek motocyklu Africa Twin byl pro všechny naše dobrodruhy i vyslance, kteří s nimi jeli, opravdu úchvatný zážitek.

Seznamte se s motocyklem Africa Twin

Zpět ke kořenům

V roce 2019 jsme uspořádali dobrodružnou výpravu tam, kde si motocykl Africa Twin vysloužil svou pověst – do Afriky. Naše neohrožená skupina jezdců zažila opravdovou svobodu při jízdě krajinou, která patří mezi ty nejvelkolepější na světě. Po cestě pouští a buší na stezkách, které prověřily jejich dovednosti, se setkávali s různými lidmi a každý den pozorovali úžasnou africkou zvířenu.

Discover South Africa

Na vrcholu

V 2017 jsme se vydali na naši historicky první cestu v Norsku z Osla na Nordkapp. Naši jezdci získali zážitek na celý život, když projížděli kolem majestátních fjordů a zasněžených horských průsmyků. Byla to vzrušující a inspirující jízda.

Prozkoumejte Nordkapp

Chcete se přidat?

Stačí jen krůček.

Pokud milujete svůj motocykl Africa Twin a chcete zažít opravdu svobodnou výpravu s úchvatnou scenérií a rozlehlými krajinami, které se táhnou přes celý obzor, pak právě na vás čekáme. Je čas vyrazit na společnou jízdu a zažít to, k čemu byl motocykl Africa Twin stvořený.

Honda Adventure Roads Partners
Honda Adventure Roads Partners

In Partnership With