Przewiń
Honda Africa Twin w trasie.
Honda Africa Twin w trasie.

Wyprawa Honda Adventure Roads 2021

Islandzka saga

W trzecią podróż odkrywców wybierzemy się na Islandię. Pierwsza na naszym szlaku była Norwegia, a podczas drugiej wyprawy Africa Twin CRF1100L wróciła na łono matki Afryki. W 2021 roku znów kierujemy się na północ, by podziwiać najpiękniejsze widoki i przemierzać najtrudniejsze trasy Europy.

  • 11 dni

     

     

  • 30 kierowców

  • Africa Twin CRF1100L

Stworzona dla użytkowników motocykla Africa Twin

Islandia 2021

Wyprawa Honda Adventure Roads jest kierowana wyłącznie do właścicieli Hond Africa Twin, dając im szansę wypróbowania swoich nowych maszyn Africa Twin CRF1100L w nieznanym terenie. Zobaczysz widoki, jakich nie ma nigdzie indziej na świecie. Nasi eksperci w dziedzinie motocykli terenowych HRC pomogą Ci odkryć w sobie ukryte off-roadowe talenty. Honda Adventure Roads to 11-dniowa podróż z zakwaterowaniem w specjalnie wybranych najlepszych hotelach, w których wygodnie odpoczniesz po wyczerpującym dniu na motocyklu. Wyżywienie, paliwo i postoje na kawę są wliczone w cenę wycieczki, dzięki czemu możesz po prostu cieszyć się przygodą.

Niezapomniane trasy

Model Africa Twin jest idealnym partnerem dla 30 motocyklistów ruszających razem z nami na przygodę życia.

To nie jest zwykła off-roadowa wyprawa motocyklowa

Ucz się od zawodowców i odkryj inne oblicze Africa Twin z kierowcami rajdowymi Honda Racing Corporation. Będą nam towarzyszyć podczas wyprawy, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem, by pozwolić Ci przeżyć prawdziwą motocyklową przygodę na bezdrożach. Szkolenie rozpoczyna się pierwszego dnia, a nasi eksperci będą towarzyszyć kierowcom na początku podróży, pomagając wydobyć z motocykli Africa Twin ich pełny potencjał

Dzielimy się pasją

Po zakwaterowaniu w hotelu w Reykjaviku odbędzie się pełna odprawa prowadzona przez naszych kierowców fabrycznych HRC. Podczas wyprawy po Islandii będą oni instruktorami i przewodnikami, dzieląc się z uczestnikami swoją wiedzą i umiejętnościami. Pozwolą im zdobyć nowe umiejętności i pokażą, jak ustawić motocykl do konkretnych potrzeb i wykorzystać jego maksymalny potencjał.

Cała rodzina modeli Africa Twin

Do dyspozycji kierowców będą wszystkie motocykle z rodziny Africa Twin – od modelu najwyższej klasy Adventure Sport z pełnym elektronicznym zawieszeniem po standardowy model rajdowy Africa Twin.  Technicy Hondy będą dostępni w punktach kontrolnych na trasie wyprawy. To będzie jak mobilny warsztat z zapasem części zamiennych, a nawet zapasowym motocyklem, na wypadek gdyby okazał się potrzebny.

 

Poznaj Africa Twin

Jesteśmy ze sobą w kontakcie dzięki aplikacji Honda Adventure Roads

Dziel się doświadczeniami, informacjami i zdjęciami z innymi kierowcami w trakcie wyprawy za pomocą aplikacji Honda Adventure Roads. Przez cały czas możesz pozostawać w kontakcie za pomocą funkcji czatu, mediów społecznościowych, wielojęzycznej obsługi, funkcji mapy i wielu, wielu innych.

PUNKTY KONTROLNE

Niezapomniane off-roadowe przeżycia od pierwszego do ostatniego dnia. Poziom trudności: 4/5.

Z północy na południe

Na pierwszą wyprawę wybraliśmy na północny kraniec Europy, a dwa lata później pojechaliśmy na południowy skraj Afryki. Oglądanie wspaniałych widoków zza kierownicy Africa Twin było niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczestników wyprawy i ambasadorów Hondy, którzy się z nimi wybrali.

Dowiedz się więcej o Africa Twin

Powrót do korzeni

W 2019 roku zabraliśmy nasze motocykle do Afryki — miejsca, od którego wzięła się nazwa Africa Twin. W zgranej grupie cieszyliśmy się prawdziwą wolnością, jadąc wśród najbardziej spektakularnych krajobrazów na świecie. Na trasie wiodącej przez pustynię i busz, pełnej trudnych wyzwań dla maszyn i kierowców, codziennie spotkaliśmy różnych ludzi i jechaliśmy wśród niesamowitej dzikiej przyrody.

Odkryj Republikę Południowej Afryki

Na szczycie świata

W 2017 roku wyruszyliśmy na naszą pierwszą wyprawę z Oslo do Nordkapp w Norwegii. Jej uczestnicy przeżyli wtedy niezapomnianą przygodę wśród majestatycznych fiordów i ośnieżonych górskich przełęczy. To była ekscytująca i inspirująca ekspedycja.

Odkryj Nordkapp

We współpracy z