Posunúť
Honda Africa Twin na ceste.
Honda Africa Twin na ceste.

Honda Adventure Roads 2021

Islandská sága

Treťou kapitolou na ceste plnej objavovania bude Island. Začalo sa to motocyklovým výletom v Nórsku a potom sme vzali model Africa Twin CRF1100L späť k jeho koreňom do Afriky. Teraz, v roku 2021, mierime opäť na sever, kde na nás čakajú niektoré z najkrajších scenérií a najnáročnejších terénov v celej Európe.

  • 11 dní

     

     

  • 30 jazdcov

  • Africa Twin CRF1100L

Vyrobené pre jazdcov na strojoch Africa Twin

Island 2021

Akcia Honda Adventure Roads vznikla výhradne pre majiteľov motocyklov Honda Africa Twin, aby si mohli vychutnať jazdu na novom modeli Africa Twin CRF1100L v novom prostredí. Dostanete sa na miesta, aké ste ešte nevideli. Vďaka odbornému tréningu ambasádorov značky Honda čoskoro objavíte terénne zručnosti, o akých sa vám ani nesnívalo. Akcia Honda Adventure Roads je plánované 11-dňové dobrodružstvo, na ktoré sme vám vybrali prémiové hotely, aby ste si po náročnom dni mohli oddýchnuť obklopení luxusom. Všetky potraviny, palivo a prestávky na kávu sú zahrnuté v cene, takže vám stačí len naštartovať a vyraziť – pridajte sa k nám a zažite jazdu svojho života.

Nezabudnuteľné cesty

Model Africa Twin je dokonalým partnerom pre 30 jazdcov, ktorí sa zúčastnia tohto jedinečného dobrodružstva.

Môžete očakávať oveľa viac než len motocyklovú výpravu do terénu

Učte sa od profesionálov a spoznajte motocykel Africa Twin z inej stránky s pomocou jazdcov tímu Honda Racing Corporation. Na ceste sa s vami podelia o svoje zručnosti a pomôžu vám zažiť skutočnú radosť z jazdy na ceste aj v teréne. Školenie sa začína hneď v prvý deň, pričom tím bude jazdcov sprevádzať v úvodnej časti cesty a pomôže im spoznať maximálny potenciál motocykla Africa Twin.

Podelíme sa o svoju spoločnú vášeň

Len čo sa ubytujete v hoteli v Reykjavíku, uskutoční skonať inštruktážny brífing, na ktorom sa zoznámite s jazdcami továrenského tímu HRC. Stanú sa vašimi lektormi a sprievodcami, ktorí sa s vami na tomto islandskom dobrodružstve podelia o svoje zručnosti a skúsenosti. Venujú vám všetok čas, ktorý budete potrebovať na dokonalé vyladenie svojich terénnych zručností, a ukážu vám, ako nastaviť motocykel tak, aby vám vyhovoval, a mohli ste naplno využiť jeho jazdný potenciál.

Celý rad modelov Africa Twin

K dispozícii bude kompletný rad motocyklov Africa Twin, od špičkového modelu Adventure Sport s plne elektronicky riadeným odpružením až po štandardný model Africa Twin inšpirovaný pretekmi rely.  Skupina technikov spoločnosti Honda bude jazdcov sprevádzať na kontrolné stanovište pri ceste. Sú ako mobilný servis s dostatkom náhradných dielov, a dokonca aj náhradným motocyklom, ktorý však s najväčšou pravdepodobnosťou nebudete potrebovať.

 

Zistiť viac o modeli Africa Twin

Všetci sme spojení vďaka aplikácii Honda Adventure Roads

S ubiehajúcimi kilometrami sa v aplikácii Honda Adventure Roads môžete s ostatnými jazdcami podeliť o svoje zážitky, informácie a fotky. Počas cesty môžete zostať v kontakte prostredníctvom funkcie chatu, odkazov na sociálne médiá, podpory viacerých jazykov, funkcie mapy a celého radu ďalších funkcií.

KONTROLNÉ STANOVIŠTIA

Od prvého dňa vás čaká neopakovateľné dobrodružstvo, určené pre skúsených terénnych jazdcov. Hodnotenie náročnosti 4/5.

Zo severu na juh

Začali sme výpravou do najsevernejších častí Európy a o dva roky neskôr sme sa vrátili do najjužnejšej časti Afriky. Pohľad spoza riadidiel motocykla Africa Twin bol pre všetkých našich dobrodruhov aj ambasádorov, ktorí s nimi išli, naozaj úchvatným zážitkom.

Zoznámte sa s motocyklom Africa Twin

Späť ku koreňom

V roku 2019 sme podnikli dobrodružnú výpravu tam, kde motocykel Africa Twin získal svoje meno – do Afriky. Naša neohrozená skupina jazdcov zažila skutočnú slobodu pri jazde krajinou, ktorá patrí medzi tie najveľkolepejšie na svete. Po ceste púšťou a bušom na cestičkách, ktoré preverili ich zručnosti, sa jazdci stretávali s rôznymi ľuďmi a každý deň pozorovali úžasnú africkú faunu.

Objavte Južnú Afriku

Na vrchole sveta

V roku 2017 sme sa vydali na našu historicky prvú cestu po Nórsku – z Osla na Nordkapp. Naši jazdci získali zážitok na celý život, keď prechádzali okolo majestátnych fjordov a zasnežených horských priesmykov. Bola to vzrušujúca a inšpirujúca jazda.

Preskúmajte Nordkapp

V spolupráci s